Diplomimi: çfarë duhet të vishni me patjetër 0

Ja dolët! Dita e diplomimit më në fund erdhi dhe ju duhet të mendoni gjithashtu për veshjen perfekte, me qëllim që të dukeni perfekte në të gjitha fotot që do ju bëjnë. Revista Bordo ju jep një listë me 10 sugjerime, që do të shkojnë më së miri me diplomën tuaj!

1-

Lace Midi Dress with Cape Detail

Glamorous Silver Barely There Block Heeled Sandals

2-

Off Shoulder Top, ASOS

Retro Flounced Skirt

Circular Tote Bag

Laney Kitten Heels

3-

Ariane Dress

Ilara Heel, SCHUTZ 

Fold Clutch

4-

So Fancy Crochet Fit & Flare Dress

100 Square Nudist, STUART WEITZMAN

5-

Asymmetric One Shoulder Ruffle Dress

Patti Sandal, SAM EDELMAN

6-

Satin V-Neck Top, HELMUT LANG 

Tech-Neoprene Flared Pants, HELMUT LANG

Lunchbag 20 Textured-Leather Clutch, SIMON MILLER

Lex 3 Feather Block Heel Sandal, KENNETH COLE 

7-

Double Breasted Strapless Jumpsuit, FOREVER 21

Faux Suede Strappy Platform Heels, FOREVER 21

8-

Calvina Strapless Fluted Cady Dress, CINQ À SEPT

Leather Pouch, CLARE V

Petra Leather Sandals, IRIS & INK

9-

Always Adored Red Surplice Midi Dress, LULUS

Rockport White Woven Mini Bag, LULUS

Arya Red Suede High Heel Sandals, LULUS

10-

Open-Shoulder Ruffle Dress, FOREVER 21

Pleated-Trim Pointed Pumps, FOREVER 21

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *