Sezoni i verës po afrohet, çfarë të veshim? 0

Gjatë sezonit të verës, teksa arratiseni nga qyteti ku ju jetoni, për t’u argëtuar nëpër plazhet e bukura të Shqipërisë, është gjithmonë e vështirë të zgjidhni rrobat e duhura për të qënë shik dhe rehat në të njëjtën kohë, apo jo?

Duke e pasur këtë dilemë edhe vet, Revista Bordo ju jep sugjerime, të cilat po t’i merrni për bazë, nuk do të zhgënjeheni dhe do të jeni qëndra e vëmendjes.

1-

Një fustan-këmishë për pasdite ose në darkë

2-

Një fustan i gjatë, miklues, i derdhur

3-

Një çantë prej kashte

4-

Sandale me takë ortopedike

5-

Aksesorë me ngjyra të forta

6-

Një mini fund xhins

7-

Një bluzë apo këmishë me polka dots

8-

Një palë rroba-banje trup

9-

Një palë fund-pantallona

10-

Një kapele shik

Kështu, do të jeni e përshtatshme për të gjitha aktivitetet që jeta e plazhit ka për të të ofruar.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *