Nëse keni në plan të bëni blerje këtë javë, kjo është këshilla jonë që të jeni sa më “in” këtë sezon 0

Nëse tani po mblidhni erë nga rriga juaj, për të rfreskuar sado pak garderobën tuaj verore, ne po ju japim vetëm një këshillë që ato para të shpenzuara të mos shkojnë dëm: pika, pika dhe vetëm pika.

Nuk është e rëndësishme se farë zgjidhni të vishni; fustan, fund, këmishë, pantallona, ajo çfarë nukduhet të mungojë në veshjen tuaj për t’u dukur sa më “in” këtë pranverë janë pikat në veshjet tuaja.

Trendi i viteve ’80 është rikthyer sërish në modë dhe ne jemi me shumë të lumtur për këtë. Për më tepër hidhuni një sy kombinimeve të mëposhtme, sa për të krijuar një ide!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *