Pas këtij incidenti në skenë, Beyonce duhet të pushojë nga puna stilisten? 0

Beyonce hyri në histori duke u bërë gruaja e parë me ngjyrë që performonte në skenën e Coachella të shtunën në mbrëmje, e cila shënoi njëkohësisht edhe daljen e saj të parë në skenë pas ardhjes në jetë të binjakëve Rum dhe Siri. Megjithatë, ndonëse ishte një performancë që nuk do të harrohet kurrë, ashtu si të gjitha performancat e Beyonces, diçka nuk shkoi dhe aq mirë dhe fajin e kishte veshja e saj.

Më tepër e “zhveshur” sa duhej në pjesën e sipërme të bustit, duke bërë që diva të humbiste disa momente përqëndrimit për shkak se kishte frikë se mos po ekspozonte më tepër gjoksin. 36-vjeçarja u detyrua të kryejë një numër lëvizjesh nga kërcimi me një dorë, pasi me dorën tjetër po rregullonte rrobat e saj gjatë këngës “Soldier” dhe “Women Independent” me Michelle Williams dhe Kelly Rowland.

Shumë fansa shkruan në twitter: O zot, tani Beyonce do të pushojë nga puna stilisten e saj…

Hmm nuk mendojmë kështu. Beyonce nuk është as e para dhe as e fundit këngëtare që ka pasur një incident të tillë në skenë dhe nuk mendojmë që është kaq mizore me stafin apo jo?

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *