S’ka vend për shumë surpriza, modelet e flokëve që do shohim në dasmën e Meghan dhe Harry-it 0

Dasma mbretërore është vetëm disa javë larg, më saktë në 19 maj , prandaj është e sigurt se disa nga të ftuarit, për të mos thënë të gjithë, kanë filluar që të planifikojnë veshjen e tyre- dhe se si do të bëjnë modelin e flokëve për ditën e madhe.

Për hir të së vërtetës, historia ka treguar, se të ftuarit zgjedhin gjithnjë klasiken, që nuk del asnjëherë nga moda. Nisur nga kjo edhe modelet e flokëve që të ftuarat do të bëjnë në dasmën e Princ Harry-it dhe Meghan Marke, nuk do të kenë shumë ndryshime nga ato çfarë pamë në dasmën e kaluar mbretërore.

Për këtë arsye, ne do t’ju sjellim më poshtë modelet e flokëve që kanë dominuar në dasmën e Kate dhe William, që me siguri do t’i shohim edhe në dasmën e radhës.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *