“Albin e mori Alba, shkruaj kot iniciale tani ti”, fansat i sulen Klaudia Pepas 0

Thashetheme të lindura prej publikimit të disa fotove pak ditë më parë, hedhin dyshimet bli krijimin e lidhjes së re me koreografit Albi Nako dhe balerinës Alba Hoxha.

Koreografi i mirënjohur i ka mohuar këto thashetheme, por pavarësisht kësaj, ato nuk janë shuar dhe kjo lidhje e re po vazhdon të përflitet. Madje pjesë e kësaj rrëmue bëhet dhe ish bashkëshortja e tij, Klaudia Pepa.

Disa nga postimet e saj shoqërohen me dixhiturën “A.” Fansat menjëherë aludojnë se ajo i referohet ish bashkëshortit të saj, Albi Nako dhe e thumbojnë duke i thënë se ajo e ka humbur tashme dhe se ai është tashmë në krahët e një tjetër femre.

Ndërkohë Klaudia duket se nuk ka kohë për t’u marrë me fjalët që qarkullojnë, pasi është duke realizuar projektin e saj më të ri koreografik.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *