Esencialet për këtë pranverë në zyrë 0

1- Kostumi i dekonstruktuar

Si ta veshim?

Përfundojeni lukun me çizme të bardha dhe aksesorë floriri.

2- Kostumi i fildishtë

Si ta veshim?

Përfundojeni këtë luk mashkullor me aksesorë të florinjtë, ose me shapka prej lëkure.

3- Pardesyja e re

Si ta veshim?

Kompletojeni lukun tuaj me një çantë prej lëkure dhe me aksesorë me shkëlqim.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *