Këngëtari i njohur kapet mat me modelen seksi! 0 390

The Weekend, këngëtari i njohur dhe shumë i dashur nga publiku, është parë shumë i afërt me modelen seksi Chantek Jeffries, gjatë festivalit të muzikës, Coachella 2018.28 vjeçari dhe 24 vjeçarja, janë parë duke ecur së bashku në një zonë VIP mbrëmjen e së shtunës, në Indio, California. Qarkullojnë fjalë se të dy ata dukeshin shumë të lumtur në praninë e njëri-tjetrit, madje Chantel është parë duke i mbështetur kokën në shpatullën e tij.

Më përpara, modelen e kemi parë në krahët e Justin Bieber, me të cilin pati një lidhje. Ky i fundit, pati gjithashtu një histori romantike me ish të dashurën e The Weekend, Selena Gomez.

Gjithë ky mishmash, por të gjithë e dimë, që shobizz-i i pranon të gjitha!

 

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *