Këtë verë duhet të jeni të veshur vetëm me xhins nga koka te këmbët! Ja disa ide 0

Ka ardhur koha që tashmë të vishemi e tëra me xhins!

Këtë sezon, në garderobën tuaj nuk duhet të mungojë materiali xhins. Mos harroni, jo vetëm ai klasiku që jemi mësuar ne të veshim përgjatë gjithë këtyre viteve, por edhe xhinsi me ngjyrë; i zi, i kuq, i bardhë. Përzgjidhni ngjyrën me të cilën ndiheni më komode.

Ghithashtu nuk ka rëndësi nëse është xhaketë, pantallona, fund, këmishë, e rëndësishme është që materiali të jetë xhins dhe kështu do jeni shumë “in”. Mund të visheni edhe e tëra me xhins, thjesht duhet të keni kujdes të përzgjidhni ngjyrën e duhur!

Më poshtë po ju japim disa ide…

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *