Më në fund, Justin Bieber ka bërë një veprim që duhet ta vlerësojmë! 0

Më në fund, Justin Bieber ka bërë një gjest për të cilin duhet ta vlerësojmë!

Teksa ishte me disa miqtë e tij në festivalin e Coachella gjatë fundjavës, këngëtari ka “shpëtuar” një vajzë nga goditjet e të dashurit të saj. Ky i fundit nën ndikimin e alkoolit dhe drogës, e kishte kapur atë nga fyti dhe po e kërcënonte. Në ato momente, Justin nuk ka qëndruar duarkryq, por ka ndërhyrë duke e goditur me grusht djalin dhe shpëtuar vajzën.

Megjithatë ky incident nuk u mbyll këtu.

Sipas TMZ, djaloshi ndoqi një makinë SUV duke menduar që në të ndodhej këngëtari dhe e ka goditur pasi thirri me të madhe “Justin”. Mësohet se ai ka rënë në prangat e policisë, e ndërsa Justin ka vijuar të shijojë  koncertin në shoqërinë e miqve të tij si një “hero”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *