Një tjetër ndarje, merr fund fejesa e çiftit të famshëm 0

Listës së gjatë të ndarjeve që kanë ndodhur gjatë këtij muaji, i shtohet dhe ndarja e çiftit të famshëm, John Cena dhe Nikki Bella. Çifti e konfirmoi ndarjen për revistën Us Ëeekly, duke thënë: “Derisa ky vendim ka qënë shumë i vështirë, ne vazhdojmë të kemi dashuri dhe respekt për njëri-tjetrin. Kërkojmë ta respektoni privatësinë tonë gjatë kësaj kohe të vështirë për ne”.

Çifti e bëri publike fejesën e tyre përkatësisht një vit më parë, pas gjashtë vitesh lidhje me njëri-tjetrin. Arsyeja se pse kjo marrdhënie erdhi drejt fundit, ende nuk ka dalë në dritë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *