Oriola Marashi poston foton degjeneruese të burrit 0

Postimet e saj jo rrallë vijnë në qendër të vëmendjes për shkak të postimeve të saj provokative. Oriola Marashi këtë herë ka kapur në flagrancë një të panjohur që urinon në natyrë.

Dixhitura që e shoqëron foton “Hajde mor pije një kafe”, shpreh mendimin e modeles për gjestin e personit që ka kapur mat. Ngjarje të tilla ndodhin rëndom dhe në ambjente publike në qendër të kryeqytetit, por askush nuk bën asgjë për këto gjëra.

Sado që modelja thjesht është tallur me këtë person që bën diccka jo të hijshme, është më mirë sesa thjesht të bësh sikur nuk sheh. Fundja, ndjekësat e saj të shumtë, mund të marrin një shembull sesi nuk duhet të bien pre e Oriolës, njësoj si ky person.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *