Rihanna refuzon të humbë kilogramët e tepërt, ja pamja e saj në Coachella 2018 0

Të gjithë jemi surprizuar nga shtimi i papritur në peshë i këngëtares Rihanna, e cila prej vitesh është konsideruar si trup seksi.

Dhe pse ajo është shprehur se shtimi i saj në peshë ka ardhur si pasojë e një problem me aparatin tretës, fansat po shfaqin pakënaqësi për formën e re fizike të këngëtares. E njëjta gjë ndodhi dhe me paraqitjen e fundit të saj në Coachella, ku kilogramët e tepërt binin tepër në sy, duke lënë shije të keqe tek fansat.

Rihanna vazhdon të jetë ende një nga figurat më joshëse dhe seksi dhe ndoshta këtë ndryshim do ta përdorë për të frymëzuar njerëz në po të njëjtën situatë, duke u bërë shembull.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *