Të veshurit më mirë në Coachella 2018 0

Coachella sapo ndodhi sërish si event dhe ne mezi po prisninm të shihnim veshjet bohemiane – shik që të ftuarit kishin zgjedhur të vishnin. Më poshtë, ju japim një serë fotosh, si veshjet më të mira të këtij eventi, sipas revistës së njohur Cosmopolitan.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *