Angela Martini më e nxehtë se kurrë në foto-sesionin e fundit 0

Modelja shqipëtare me famë botërore, është pikasur gjithmonë për forma të përkryera fizike. Përveccse është modele shumë e talentuar, Martini dha prova se di të jetë dhe një aktore e mirë, në disa inserte filmike që publikoi me bashkëshortin e saj rumun Dragos Savulescu.

Pak muaj më parë, Angela Martini ka realizuar një sesion fotografik në Shtetet e Bashkuara të Amerikës me fotografin Kosovar Artan Korenica, i cili ka arritur të nxjerrë në pah pjesët më të bukura të saj.

Ajo ka pozuar në plazh, e shtrirë në rërë, dhe ka veshur vetëm një pulovër në ngjyrën e rërës, duke nxjerrë më shumë në pah këmbët e saj të gjata, e të tonifikuara.

Kjo foto është publikuar nga modelja pak orë më parë. Mezi po presim të shohim pjesën tjetër të sesionit, duke e ditur që modelja do të na marrë frymën me perfeksionin e saj.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *