EKSKLUZIVE/ Zëdhënësja sharmante e PD-së në pritje të ëmbël! 0

Është cilësuar gjithmonë si një nga vajzat më simpatike të fushës politike. Dhjetori i 2014-tës e gjeti Erla Mëhillin në një nga ditët më emocionuese që mund të kalojë një femër: zëdhënësja e PD-së solli në jetë fëmijën e parë. Nuk u desh shumë që vogëlushi Akid të rrëmbente vëmendjen e ndjekësve të Erlës në rrjetet sociale, menjëherë pasi kjo e fundit publikoi një foto të anëtarit më të ri të familjes.

 

Por, duket se Akidi nuk do të qendronte dhe për shumë gjatë i vetëm. Ekskluzivisht, bordo.al sjell një tjetër lajm të gëzueshëm, duke zbuluar se Mëhilli është përsëri në pritje të ëmbël. E nëse mendoni se shtëpinë do ta zbukurojë ardhja e një vajze, ne ju rrëfejmë se Erla tashmë do të jetë për shumë gjatë nën shoqërinë e tre djemve! Keltisi, Akidi dhe vogëlushi që po vjen do të jenë gëzimi i përditshëm i Mëhillit.

Zëdhënësja simpatike e PD-së është bashkëshortja e Keltis Krujës, ish-prefektit të Tiranës dhe njëkohësisht deputetit të Partisë Demokratike. Çifti e pranoi lidhjen në 2012-tën, edhe pse prej kohësh përflitej për një romancë mes tyre. Nuk ishte e largët koha kur Mëhilli dhe Kruja vendosën ta zgjeronin edhe më tej familjen, duke dhuruar kështu një tablo të plotë të jetës së tyre së bashku. Urime për Erlën!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *