Khloe Kardashian zgjedh emrin e vajzës së saj, frymëzuar nga situata që kaloi 0

Tradhëtia e partnerit të saj Tristan Thompson ndaj Khloe Kardashian ka qënë qëndra e vëmendjes së fundmi nga të gjitha mediat. Basketbollisti e tradhëtoi biznesmenen e famshme, nderkohë që Khloe po priste të sillte në jetë fëmijën e tyre.

Tradhëtia e partnerit të saj Tristan Thompson ndaj Khloe Kardashian ka qënë qëndra e vëmendjes së fundmi nga të gjitha mediat. Basketbollisti e tradhëtoi biznesmenen e famshme, nderkohë që Khloe po priste të sillte në jetë fëmijën e tyre.

Ajo ka shpallur emrin e vajzës së tyre dhe do të jetë ‘True’ – ‘E vërteta’. Nuk është bërë publike nëse ky emër ka lidhje apo jo me situatën e tradhëtisë, por çifti duket i lumtur dhe i lehtësuar nga ardhja e saj në jetë.

“Vajza jonë True Thompson, na ka vjedhur zemrën dhe na ka mbushur me dashuri. Është një bekim ardhja jote në jetë. Mami dhe babi të duan shumë, True.” Është kjo dixhitura që shoqëron foton e postuar nga Khloe.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *