Para dhe pas drogëravë, si ndryshuan këto të famshëm? 0

Zakonisht përdorim foto para dhe pas për të treguar se si personazhet kanë ndryshuar me kalimin e kohës. Por ky nuk është rasti për të cilin po flasim.

Ju paraqesim efektet e tmerrshme prej abuzimit të drogërave dhe se si ato kanë ndikuar në shpërfytyrimin e personazheve tona të dashura. Drogërat janë të këqija dhe shpresojmë se 20 fotot e mëposhtëme do t’ju mbajnë larg tyre.

1. Whitney Houston

2. Gary Dourdan

3. Lisa Robin Kelly

4. Macaulay Culkin

5. Pete Doherty

6. Courtney Love

7. Lindsay Lohan

8. Amy Winehouse

9. Edward Furlong

10. Fiona Apple

11. Shane MacGowan

12. Britney Spears

13. Robert Downey Jr.

14. Mischa Barton

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *