Bella Hadid na tregoi që nuk është ribashkuar me The Weeknd në mënyrën më të thjesht të mundshme 0 621

Të gjihë po flasin për to! “Bella rikthehet me The Weeknd” “Bella fotografohet duke u puthur me The Weeknd” ishin këto titujt që pushtuan të gjithë portalet me shpejtësinë e dritës ditën e djeshme. Është folur aq shumë për ribashkimin e tyre, saqë që për një moment menduam se ishte e vërtetë, por jo dhe për këtë jemi të bindur. Dhe e dini përse? Vetë modelja e njohur na ka konfirmuar se ky lajm nuk është i vërtetë dhe na e tha në mënyrën që më pak e prisnim.Ajo ka komentuar në lajmin e postuar në Instagram nga E!. “The Weeknd dhe Bella Hadid janë fotografuar duke u puthur në after party-in e  “Coachella””, shkruante media dhe menjëherë poshtë saj erdhi i komenti i Bella Hadid e cila shkruan shkurt dhe qartë: Nuk isha unë.

Trinomi Selena Gomes- The Weeknd- Bella Hadid vijon të prodhojë lajme. Nga njëra anë, Selena është ndarë nga Justin sërish, The Weeknd qau teksa po këndonte këngën dedikuar Selenës, e ndërsa për Bellan nga jeta sentimentale nuk kemi shumë të reja.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *