Të famshëm me humor, të cilët kanë gra super në formë. A të jetë ky sekreti vallë? 0

Në fillim, të bënë për të qeshur. Pastaj, ju bënë ta urrenit jetën tuaj dhe partnerin që ju kishit. Gratë e komedianëve më të famshëm janë përfundimisht shumë tërheqëse.

Të vazhdosh jetën me një buzëqeshje në fytyrë i bën gjërat të duken të thjeshta.

1. Chris Pratt: Anna Faris

Chris Pratt

Chris Pratt: Anna Faris

2. Adam Sandler: Jacqueline Sandler

Adam Sandler

Adam Sandler: Jacqueline Sandler

3. John Oliver: Kate Norley

John Oliver

John Oliver: Kate Norley

4. John Krasinski: Emily Blunt

John Krasinski: Emily Blunt

John Krasinski: Emily Blunt

5. Sacha Baron Cohen: Isla Fisher

Sacha Baron Cohen

Sacha Baron Cohen: Isla Fisher

6. Eddie Murphy: Paige Butcher

Eddie Murphy

Eddie Murphy: Paige Butcher

7. Jason Sudeikis: Olivia Wilde

Jason Sudeikis

Jason Sudeikis: Olivia Wilde

8. Cheech Marin: Natasha Rubin

Cheech Marin: Natasha Rubin

9. Michael Cera: Aubrey Plaza

Michael Cera

Michael Cera: Aubrey Plaza

10. Jason Bateman: Amanda Anka

Jason Bateman

Jason Bateman: Amanda Anka

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *