Vendet ideale për të vizituar gjatë verës sipas shenjës së zodiakut! 0 951

Vera po troket dhe tashmë nuk ka më justifikime për plane të lëna në gjys. Nëse ende nuk e keni vendosur se cilit destinacion do t’i drejtoheni për pushime, të paktën keni një ide të përafërt se ku do të shkoni. Edhe nëse do të qendroni në vendlindje, ka një arsye për të festuar: është verë!Ditët e nxehta janë favorizuese të aventurave. Nëse nuk keni bërë shumë shpenzime gjatë vitit dhe keni lënë disa para mënjanë, atëherë e  kuptoni fare mirë se sezoni i ardhshëm për ju do të jetë i magjishëm. Kursimet do të thonë vetëm diçka: biletë për ‘arratisje’ jashtë kufijve. Kështu, ju duhet të vendosni vetëm gjilpërën në hartë, për të piketuar vendin ideal për këtë verë.

Nëse ende nuk jeni të bindur, parashikimet e këtij viti ua lehtësojnë punën. Sipas shenjës së zodiakut, këto janë vendet që do t’ju përshtaten më shumë për stinën më të nxehtë të vitit. Ia vlen çdo investim!

DASHI

Zelande e Re

DEMI

 

Los Anxhelos

BINJAKËT

Interieret e Parisit!

GAFORRJA

Liqeni Tahoe, Kaliforni

LUANI

Vila Bamboo, Bali

VIRGJËRESHA

Shtepia mes Pyllit, Quirky

PESHORJA

Shtepia SPA, Itali

AKREPI

Hollande

SHIGJETARI

Santorini, Greqi

BRICJAPI

Zvicer

UJORI

Shtepia ‘biblioteke’, Tazmani

PESHQIT

Townhouse, Dublin
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *