Ndërron jetë në moshën 28-vjeçare DJ i njohur, Avicii, shkaqet mister 0 339

Muzika botërore në zi! Dj i njohur, Avicii ka ndërruar jetë ditën e sotme e ndë shkaqet e vdekjes së tij kanë mbetur ende mister.Lajmin e hidhur e ka dhënë menaxheri i tij nëpërmjet një deklarate për mediat.

“Është dhimbje e thellë të njoftojmë humbjen e Tim Bergling, i njohur edhe si Avicii. Familja e tij është e shkatërruar dhe ne i kërkojmë të gjithëve që të respektojnë privatësinë në këtë kohë të vështirë”, u shpreh ai.  

Avicii ishte një prej Dj më të njohur në botë. Ai ka bashkëpunuar me këngëtar si ka bashkëpunuar me Madonna, Coldplay e ndërsa hite si  “Wake me up”, “Hey brother”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *