Ornela Bregu na tregon shtëpinë e saj në Spanjë, a nuk ju duket si ato në telenovela? 0 2752

Telenovelat spanjolle kanë qenë shumë të preferuara nga të gjithë ne.Ndryshe nga serialet turke, ato pasqyronin një realitet krejtësisht ndryshe nga ai shqiptar, trajtoheshin problematika që ndoshta ishin gati gati jo reale dhe padyshim një ndër arsyet që ne i pëlqenim shumë ishte edhe veshja e aktoreve, makinat apo shtëpitë ku zhvillohen ngjarjet.

Meqë jemi tek këtu, ju ka ndodhur edhe ju që kur shihni një shtëpi të bukur thoni: si në telenovelë? Hmm besojmë se po. Të njëjtim reagim patëm edhe kur pamë shtëpinë e Ornela Bregut në Spanjë. Moderatorja e njohur është zhvendosur prej disa muajsh në Spanjë me familjen. Menduam se ajo ishte zhvendosur vetëm për pushime, por jo. Ornela është sistemuar mjaft mirë.

Në rrjetet sociale ajo ka ndarë me miqtë e saj në rrjetet sociale nga shtëpia e saj teksa po pushon dhe është fiks si ato që shohim në telenovela.

 

Kush nuk do donte një shtëpi të tillë?

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *