Si të zhdukni lodhjen e një jave pune? Është më e thjesht nga sa e mendoni ju! 0 584

Nëse ju i shihni ushqimet thjesht si ushqime e keni shume gabim! Përveç funksionit të tyre të parë, ato janë shndërruar në produktet që përdoren anë e mbanë botës për përkujdesjen e lëkurës suaj.Meqë sot është e premte, pas një jave të lodhshme pune, padyshim ajo reflektohet edhe në fytyrë. Kështu për të shmangur këtë, ne po ju sjellim një maskë që duhet të bëni patjetër. Ju nevojitet vetëm pak kos. Aplikojeni atë në fytyrë dhe lëreni të pushojë për 20-30 minuta derisa sa kosi të thahet, ndërkohë në zonën e syve vendosni kastravec, siç mund ta keni parë në filma.

Kjo maskë do ju rikthejë freskinë e humbur, e ndërsa kastraveci do ju zhduk rathët e zeza poshtë syve.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *