“Turi dhe 2XL zhvendosen në Klan Plus”? Albano Bogdo shuan çdo dyshim!

“Turi largohet nga Vizion Plus” Turi zhvendoset në Klan Plus”.

Janë këto lajmet që kanë pushtuar portalet ditëve të fundit, nisur nga një foto e Turit dhe Aleksandër Frangajt në ambientet e TV Klan. Ndonëse ai e ka mohuar një lajm të tillë, dyshimet nuk janë shuar plotësisht, madje u përfol se jo vetëm Turi, por do të merrte me vete edhe një prej spektakleve të humorit, “Apartamentin 2XL”.

Lidhur me këtë lajm ka reaguar një prej aktorëve të 2XL, Albano Bogdo. I ftuar në emisionin “Kripë dhe Piper” ai është shprehur se për momentin nuk do të ndodh diçka e tillë.

Tashmë pas mohimit të Turit dhe Albanos, mendojmë që shuam çdo dyshim apo ajo?

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *