‘Tradhëtia falet’/ 5 shenjat që nuk e kanë të vështirë t’i shërojnë plagët e tradhëtisë 0 1288

Të gjithë e kemi parasysh se ç’duam të themi me ‘natyrë mendjehapur’. Ndryshe nga pjesa tjetër, ka disa njerëz që e shohin jetën krejt ndryshe. Si për shembull, lënë mënjanë ndjenjat që i quajnë të tepërta, për të vazhduar vetëm përpara.Tradhëtia nuk është e lehtë të falet dhe këtë e dimë të gjithë. Por, një pakicë mendon ndryshe. Duke justifikuar nevojat e tjetrit, ka dhe nga ata që e falin partnerin pasi zbulojnë se çfarë ka ndodhur prapa krahve të tyre. Si gjithmonë, edhe astrologjia ndikon në këtë pikë.

Janë pesë shenja ato që tregohen më tolerantë ndaj një tradhëtie të mundshme. Po ju, bëni pjesë në listë?

1. Dashi
2. Binjakët
3. Luani
4. Peshorja
5. Peshqit

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *