Ermal Fejzullahu vjen sërish në formë

Këngëtari Ermal Fejzullahu është një artist mjaft i pëlqyer dhe i angazhuar gjithashtu në mbrëmje muzikore brenda vendit si dhe në diasporë.

Prej vitesh, ai i ka lënë vend vetes për të qenë në zemrat e adhuruesve e fansave të tij.

Këngëtari është mjaft aktiv në publikimin e këngëve të shoqëruara me videoklipe. Së fundmi, ka publikuar projektin e tij të ri muzikor me titull “Kthema” si dhe ka bashkëpunuar me Samanta Karavello dhe Ledri Vula.

Gjithçka ishte siç duhet, përveç peshës së tij. Ai është përpjekur për të rënë në peshë dhe rezultatet shihen më së miri në këtë foto. Mund të themi se pothuajse i është rikthyer formës së vjetër fizike.

Image result for ermal fejzullahu kthema

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *