Fotografë të çmendur, që janë gati të bëjnë gjithçka për shkrepjen perfekte! 0 540

Sa larg do të shkonit për shkrepjen perfekte dhe ekskluzive gjithashtu? Duke marrë parasysh faktin që mund të jesh ende gjallë teksa po lexon artikullin, është e qartë që nuk e ke kaluar më shumë seç duhet kufirin e rrezikut.Epo, bëhu gati të takosh njerëz që janë ndryshe. Ata janë në kërkim të piksel-ave perfekte, në momentin perfekt. Dhe kur nuk është shumë e rrezikshme, ata sërish duken shumë qesharakë teksa përpiqen të kapin momentin.

1-

That has to hurt!

2-

What could possibly go wrong?

3-

Run, you fool!

4-

Submarine photography

5-

Your tripod's on fire!

6-

Nature is savage

7-

Bring in the big guns!

8-

Who wears it better?

9-

The most esthetic puddle ever

10-

This one makes me look fat!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *