Oriola Marashi përbuzet nga fansat, Rashel Kolaneci i del në mbrojtje

Modelja seksi Oriola Marashi sulmohet nga fansat pas fotove të saj të nxehta.

Ajo ka ndarë një moment në rrjetin e saj social të Instagramit ku tregon lartësinë e saj, e cila faktikisht është e konsiderueshme.

‘1.83 metra e gjatë’ tregon ajo disi me fodullëk. Fansat nisën sulmin menjëherë dhe mes shumë gjërave ofenduese që thanë, e akuzuan dhe për përdorimin e Photoshop.

Kësaj radhe i del pikërisht në mbrojtje ish velina e ‘Xing’, Rashel Kolaneci.

“Më besoni është 100% kështu, e kam parë unë pa këtë fustanin” ka shkruar Rashela në foton e Oriolës dhe pikërisht aty filloi dhe sulmi kundër saj, pasi ajo është përdoruese e Photoshopit thuajse në çdo foto të saj.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *