Për një trup si të sajin, ja çfarë ju sugjeron Lori Hoxha të hani në mëngjes

Nëse flasim për fashion blogeret në Shqipëri, padyshim një ndër personat e parë që ju shkojnë ndërmend është Lori Hoxha. Ajo ka spikatur më stilin e saj unik në të veshur, gjithmonë i pagabueshëm duke u shndërruar në një frymëzim për shumë e shumë vajza të tjera.

Në fotot e postuara në rrjetin social, Instagram, përveç veshjes, mund të vëmë re me lehtësi format e saj trupore. Padyshim janë rezultat i një pune shumë të madhe në palestër, por të gjithë e dimë që nuk është e mjaftueshme për pasur një trup të tonifikuar. I rëndësishëm është edhe ushimi që konsumoni. Nëse ndonjëherë mund të keni pyetur se  me çfarë ushqehet Lori, trashëgimtarja e Top Channel na e ka treguar këtë nëpërmjet një postimi në Instastory; mëngjesin. Tërshërë, banane dhe qumësht!

Shumë e thjesht për ta bërë edhe ne apo jo, thjesht duhet të kemi parasysh që palestra dhe ushqimi i duhur ndihmojnë për të përmirësuar format tona trupore, ato pa njëra tjetrën nuk kanë rezultat. Kështu që mos prisni të keni një trup të bukur vetëm duke ngrënë mirë, por edhe duhet të ushtorheni me orë të tëra në palestër, siç Lori bën.

Për drekën dhe darkën duhet të presim postimet e radhës…

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *