Të bukura përpara gjilpërës 0 561

Operacionet plastike dhe tualeti i tepërt nuk do të na gënjejë kurrë që një yll 80 vjeccar është ende seksi. Bukuria është diçka e përkohshme, kështu që dhe ata duhet të mësohen ta pranojnë këtë.Koha nuk është shkaktarja e vetme ama.

Droga, alkoli dhe stili i jetës kaotik, i shtyne këto të famshëm nga lista e preferuar, në atë të papëlqyerëve.

1. Donatella Versace

Donatella Versace

2. Lindsay Lohan

Lindsay Lohan

3. Carrie Fisher

Carrie Fisher

4. Axl Rose

Axl Rose

5. Kirstie Alley

Kirstie Alley 

6. Macaulay Culkin

Macaulay Culkin

7. Brigitte Bardot

Brigitte Bardot

8. Mickey Rourke

Mickey Rourke

9. Sophia Lauren

Sophia Lauren

10. Michaela Romanini

Michaela Romanini

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *