Arsyeja pse Kim nuk ka asnjë shenjë plakje? Sekreti është ky serum prej 10 dollarësh! 0 1096

Kim, Kim, Kim…sa shpesh e dëgjojmë emrin e saj dhe motrave të tjera Kardashian. E me gjithë shkëlqimin e Kylie-t dhe Kendall, Kim mbetet ‘ylli’ i familjes. Sekretet e saj të bukurisë janë nga më të shumtët, por një detaj i ri na ka surprizuar së fundmi.

Edhe pse në moshën 38-vjeçare, nuk vihet re asnjë shenjë plakje në fytyrën e Kim. Asnjë njollë, asnjë rudhë…Është e vërtetë që ajo provom trajtime nga më të ndryshmet, por prapa gjithë shkëlqimit dhe shpenzimeve marramendëse, fshihet serumi çudibërës, që kushton vetëm 10 dollarë. Po, e lexuat mirë! The Ordinary’s Granactive Retinoid 2% Emulsion është emri i produktit që do t’i mbajë shenjat e viteve larg lëkurës tuaj.

Kim e ka rekomanduar si një ndër të preferuarat e saj, duke theksuar se asgjë nuk do të ishte e njejtë pa përdorimin e këtij serumi. Vetëm se duhet ta dini: ky produkt fillon të funksionojë pas katër ose gjashtë muajsh përdorimi. E më pas, rezultatet janë njësoj si të Kim!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *