Bella Hadid e paska zëvendësuar The Weeknd, me dikë aq të ngjashëm me ish-in e saj!

Me shumë të drejtë është përfolur që Bella është parë në krahët e ish të dashurit të saj, The weeknd, pasi djali me të cilin ajo është fotografuar ka një ngjashmëri shumë të madhe me këngëtarin e hitit “Call out my name”.

Djaloshi nuk është i panjohur për publikun dhe është as më shumë e as më pak se reperi Kyle. Burime për revistën “People”, bëjntë të ditur se Bella u pa duke flirtuar dhe shkëmbyer numrat me djalin misterioz, i cili nuk ishte dhe aq misterioz sa menduam. Bella dhe Kyle u takuan në festivalin Coachella 2018, aty ku si për ironi të fatit, The weeknd këndoi këngën që i dedikoi ish-it të tij, Selena Gomez, performancë e cila u shoqërua edhe me lot.

Sa të komplikuara duken këto punë…

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *