Meghan Markle, fustan i njëjtë me Blake Lively, Kim Kardashian dhe shumë yje të tjera 0 1262

Pak ditë më parë, Princ Harry dhe Meghan Markle morën pjesë në një event për fuqizimin e femrave si pjesë të eventeve të javës që duhe të ndiqnin. Meghan, si gjithmonë dukej elegante dhe chic në një fustan perfekt, të vogël, të zi.Ky fustan është klasik në fakt dhe të jep pamje delikate dhe femërore. Kështu që nuk kishte si të ishte ndryshe, yje të tjera do ta kishin këtë fustan pjesë të garderobës së tyre, madje e kanë veshur dhe më parë. Fustani, i cili vjen në një seri ngjyrash, ka qënë prezent në tapetin e kuq prej vitesh tashmë.

1- Blake Lively

2- Kim Kardashian

3- Tyra Banks

4- Katherine Heigl

5- Scarlett Johansson

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *