Pjesët e koleksionit të “Mango” për pranverë 2018 që duhet t’i bëni tuajat menjëherë! 0 1172

Kurrë nuk ka qënë koha më e përshtatshme sesa tani për të qënë me stil dhe ambjentalist gjithashtu. Me një numër të konsiderueshëm kompanish që janë kujdesur për të ulur sasinë e copave të çuara dëm kot, shtoji dhe transparencën që ato kanë pasur kohët e fundit për të treguar detaje rreth tyre, është shumë e thjeshtë të gjesh një rrobë që të përshtatet dhe nuk është e dëmshme për mjedisin gjithashtu.Koleksioni i ri i “Mango” është i gjithi me pambuk organik, poliestër të ricikluar dhe materiale natyrale. Çdo pjesë e koleksionit vjen me një çertifikatë që garanton origjinën e saj të qëndrueshme. Bëjini tuajat menjëherë këto elementë për të inkorporuar stilin bohemian në pamjen tuaj pranverore.

1- Pantallonat e gjera të bardha

2- Fustani i lehtë

3- Fundi ‘Midi’

4- Kanatierja e thjeshtë

5- Minifundi

6- Kanatierja e shkurtër

7- Pardesyja

8- Fundi i rrudhosur

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *