Të famshmit me kafshë shtëpiake, jeta e tyre luksoze

Ndërkohë që shumica e kafshëve shtëpiake do të ishin të lumtura me një përkedhelje në kurriz apo në bark, ka të tjera që shijojnë jetën luksoze dhe duan më shumë… shumë më shumë! Lodra përtypjeje prej floriri dhe kuti argjendi – qentë dhe macet e të pasurve dhe të famshmëve janë akoma më të lezetshëm kur llastohen.

Ju prezantojmë ato kafshë që ecin në tapetin e kuq me krenari dhe dinë si të jenë fotozhenik para kamerave. Të adoptuar apo të marrë direct nga rruga, këto kafshë me fat fituan llotarinë!

1. Demi Lovato

Demi Lovato

 

Demi Lovato

2. Kylie Jenner

Kylie Jenner

Kylie Jenner

3. Miley Cyrus

Miley Cyrus

Miley Cyrus

4. Taylor Swift

Taylor Swift

Taylor Swift

5. Liam Hemsworth

Liam Hemsworth

Liam Hemsworth

6. Selena Gomez

Selena Gomez

Selena Gomez

7. Justin Bieber

Justin Bieber

Justin Bieber

8. Cara Delevingne

Cara Delevingne

Cara Delevingne

9. Dwayne Johnson

Dwayne Johnson

Dwayne Johnson

10. Ariana Grande

Ariana Grande

Ariana Grande

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *