Të mbathura mes rrugës, nën dritën e diellit, Klaudia Pepa befason sërish

Balerina Klaudia Pepa vjen sërish në qëndër të vëmendjes me publikimet e saj të fundit.

Ajo ka marrë pjesë në realizimin e një seti fotografik në rrugë dhe veshja e saj ka suprizuar mjaft shoferë, të cilët janë befasuar.

Pozimi në publik nuk është aspak shqetësues për balerinën, e cila vazhdon të pozojë me lirshmëri.

Reagimet në rrjetet sociale ndaj këtyre postimeve kanë qënë të shumta, megjithatë në fushën e artit nuditeti nuk duhet të përbëjë problem.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *