8 veshjet dhe aksesorët më të shitur në botë për vitin 2018! VIP-at tanë i kanë të gjitha!

Nëse do ju kërkonim që të bënit një listë të trendeve që i keni parë të përhapura anë e mbanë, madje sa për një moment janë kthyer në një bezdi, jemi të bindur që shumica prej jush nuk do të linit pa përmendur atletet Balenciaga. Nuk ishte e rëndësishme ngjyra, por të gjithë VIP-at u fiksuan me këto palë atlete, por pas tyre edhe publiku i gjerë, ndonëse pjesa më e madhe e tyre blinin në dyqane një version jo origjinal të tyre.

Por përeç tyre e rripi Gucci apo shapkat e të njëjtës firmë që kushtojnë jo pak, por plot £180, Megjithatë ne po ju sjellim një listë të 8 gjërave që janë blerë më së shumti në vitin 2018, ndonëse kanë kaluar vetëm katër muaj.

Atletet Balenciaga £495

Çizmet “disko” Maison Margiela’s £2,000

Shapkat Gucci 180£

Rripi Gucci £270

Çanta Louis Vuitton £945

 Joni jeans £36

Xhiboks i bardhë me të i zi

Xhupi rozë Acne Studios Clea Bomber  £550

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *