Më provokuese se kaq nuk bëhej, vetëm JLO mund të bëjë këtë performancë me taka 11.5 cm!

Performanca e saj nisi me një fustan të bardhë të gjatë, shumë qetësisht për të arritur më pas kulmin me një zhveshje dhe me një kërcim shumë provokues që vetëm Jennifer Lopez di ta bëjë. Ylli 48 vjeçar u ngjit në skenën e “Time 100 Gala” ku këndoi disa nga hitet e saj, për të vijuaj me një super kërcim që i la të gjithë pa fjalë.

Performanca nisi kështu…

Dhe në fund të mbrëmjes JLO dukej kështu, e veshur me një body me xixa dhe geta me rrjet…thjesht kaqPër t’jua treguar më qartë se çfarë ndodhi, ja ku keni një video të shkurtër

#PressPlay I can’t with #LeslieJones in the background 😩😂

A post shared by The Shade Room (@theshaderoom) on

I pranishëm ishte edhe partneri i saj Alex Rodriguez, i cili edhe ai si shumë të tjerë po e filmonin këtë moment dhe po këndonte këngët e saj.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *