Ndjekësja kritikon ‘pamjen e pakuruar’, Lori i bën fansat për vete me përgjigjen e saj! 0

Njihet si një ndër vajzat më të kuruara shqiptare. Aktualisht me pushime jashtë vendit, as këtë herë Lori nuk i ka kursyer fotot për ndjekësit në rrjetet sociale. Një ndër to, është edhe postimi i dy akulloreve, imazh për të cilin Hoxha ka shkruar: “Foto do të ishte më e bukur nëse nuk do t’i kishim ngrënë majat, por kush i reziston!”

Një publikim veror, edhe pse në fundin e prillit, megjithatë një nga fanset e ka studiuar imazhin me detaje. Dora krah asaj të Lorit na ka zbuluar se trashëgimtarja e Top Channel është edhe nën shoqërinë e një mashkulli gjatë këtij udhëtimi, por kjo mesa duket nuk i ka interesuar komentueses. “Për sot na e preve oreksin me thonjtë e asaj dorës nga e djathta të pakuruar, të një njeriu që ha thonjtë”, ka shkruar ajo, ndërsa Lori nuk e ka lënë pa një përgjigje. “Është im vëlla dhe është vetëm 10 vjeç”, ka thënë Hoxha, e reagimet plot humor të të tjerë ndjekësve kanë qenë të menjëhershme.

Duke marrë parasysh kujdesin e Lorit lidhur me fotot e publikuara në rrjetet sociale, vështirë të mendojmë se ky detaj do t’i shpëtonte trashëgimtares së Top Channel. Përgjigjet rrallë, por shkakton jo pak zhurmë në të tilla raste!

View this post on Instagram

summer sunday

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *