Për uljet e sezonit, investoni për çizmet! Ja modelet që nuk duhet t’i humbisni këtë vit

Me ardhjen e sezonit pranverë/verë, dyqanet e veshjeve përdorin një taktikë mjaft të njohur. Gjithçka të mbetur nga dimri, mund ta gjejmë me ulje çmimi, duke përfituar kështu modelet më të mira me një kosto të ulët. E nëse ju duket një investim i kotë, gaboni.

Këtë vit, duke nisur nga stilet më të bukura të çizmeve, duhet të bëni të pamundurën të koleksiononi sa më shumë modele të jetë e mundur. Dhe mos mendoni se po flasim për çizmet e gjata deri tek gjuri, jo! Ky që lam ë pas ishte sezoni i modeleve deri tek kyçi i këmbës – lëkure ose prej cope, vajzat më ‘in’ të momentit nuk pritën më gjatë për t’i bërë pjesë të garderobës.

Kështu, ne ju sugjerojmë modelet më të bukura, për të cilat nuk duhet të mendoheni dy herë. Cilat preferoni më shumë?

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *