‘Kur nuk pret dot verën’/Rihanna shfaqet në plazh, pa depilim dhe krejt natyrale!

Vajza e keqe Riri ose siç të gjithë e njohim ndryshe, Rihanna…Edhe këtë herë, nuk mund të mos tërhiqte vëmendje me ‘çmenduritë’ e saj. E kemi parë për një periudhë kohe të gjatë duke ekspozuar gjithnjë e më shumë origjinalitetin, gjë që e ka penalizuar për disa, por ka fituar zemrat e shumë të tjerëve nga ana tjetër.

View this post on Instagram

spam.

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Riri nuk ka pritur dhe më gjatë për të nisur sezonin veror, e ka rendur menjëherë pas plazhit. Me bikini, pa grim e pa depiluar këngëtarja ka postuar disa foto në Instagram. “Kur nuk pret dot për verën”, ka shkruar ajo, ndërsa nuk mund të mos themi se Rihanna duket vërtetë seksi. Një ndër komentueset i ka shprehur komplimenta për guximin për të treguar strijat, por këngëtarja i është përgjigjur: “Strija kam, por ato janë rrezet e diellit”.

View this post on Instagram

when u can’t wait for summer.

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Riri do të jetë imazhi i Vogue për muajin qershor, një lajm që e ka bërë të ditur vetë artistja. Sa për natyralitetin, Rihanna vazhdon të mendojë njësoj!

Previous ArticleNext Article