Një mesazh prekës nga Arilena: “Edhe një herë t’më përqafoje…” 0 1220

Nëse moti gri ju ka bërë disi nostalgjikë, emocionet e kësaj të shtune i shton edhe më shumë postimi i fundit i Arilena Arës. E kemi dëgjuar shumë emrin e saj këtë periudhë, falë sukseseve të njëpasnjëshme në muzikë. Por, fillimet e karrierës Arilena i ka patur që në edicionet e para të “Gjeniu i Vogël”.

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on

Pjesëmarrja në këtë format ka ardhur së bashku me mbështetjen e plotë të babait të këngëtares, i cili nuk jeton më. Ara ka shpërndarë një video në Instagram, ku shihet e shkëputur një pjesë nga ‘Gjeniu i Vogël’. “Pse e do kaq shumë babin ti?”, e pyet moderatorja Arilenën, që në atë moshë ishte fare e vogël. “E dua dhe kaq”, ka qenë përgjigja e saj e sinqertë, ndërsa fill pas kësaj shihet një përqafim i ngrohtë mes këngëtares dhe të atit. “Edhe një herë t’më përqafoje, babi…Gëzuar ditëlindjen në parajsë!”, ka shkruar Arilena, duke prekur kështu jo vetëm ndjekësit, por edhe miqtë kolegë.

Edhe njehere t’me perqafoje, babi.. Gezuar ditelindjen ne parajse!

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on

Një mesazh i tillë na ka sjellë një version krejt ndryshe të Arilenës, e cila na ka shfaqur më së shumti vetëm synimin e saj për karrierë. Dedikim tejet emocionues, nostalgjinë e së cilit e shton edhe muzika melankolike bashkangjitur videos…

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on

Previous ArticleNext Article