Çiftet kanë shkëlqyer në MetGala 2018! Votoni të preferuarin tuaj! 0 941

MetGala, MetGala, MetGala…Vetëm për këtë do të flasim ditën e sotme! Është e pamundur që të mos flitet për veshjet që VIP-at zgjodhën në tapetin e kuq. “Trupat e parajsës: Moda dhe imagjinata katolike”, ishte tema e këtij viti dhe të gjithë të famshmit kishin “shfrenuar” fantazinë me look-un e tyre, mirëpo në këtë artikull do të ndalemi tek çiftet.Cole Sprouse dhe Lili Reinhart bën debutimin e tyre të parë si çift, e ndërsa jo pak vëmendje tërhori Kylie Jenner me partnerin e saj, Travis Scoot, të cilët kanë daljen e tyre të parë pas ardhjes në jetë të fëmijës së tyre, Stormi.

Për më tepër hidhuni një sy!

Travis Scott dhe Kylie Jenner
Tom Brady dhe Gisele Bündchen
Shawn Mendes dhe Hailey Baldwin
Sean Diddy Combs dhe Cassie
Rande Gerber dhe Cindy Crawford
Lili Reinhart dhe Cole Sprouse
Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez
Darren Criss dhe Emilia Clarke
Colin Jost dhe Scarlett Johansson
Bradley Cooper dhe Irina Shayk
Amal dhe George Clooney

Pasi patë fotot, ne ju ftojmë të votoni në sondazhin e mëposhtëm për të preferuarin tuaj!

Previous ArticleNext Article