VIP-at “shfrenojnë” fantazinë, veshjet më të mira të MetGala 2018! 0 1708

Harrojeni Halloween- in, për yjet ajo festohet në maj, në të përvitshmen Met Gala.Në natën më të rëndësishme të modës, VIP-at shfrenuan imagjinatën e tyre me temën “Trupat e parajsës: Moda dhe imagjinata katolike. Kurorë, vello, fustane me bish të gjatë. E vutë re? Të gjitha fustanet, por jo vetëm ishin të shoqëruara me një bisht të gjatë që domosdo vidhte vëmendjen e njerëzve. Është e pamundur që të zgjedhësh më të bukurën, pasi të gjithë VIP-at kanë goditur në shenjë me veshjet e tyre.

Për më tepër, hidhini një sy, veshjeve më të mira në MetGala 2018.

Rihanna e veshur me Maison Margiela
Kim me Versace
Amal Clooney e veshur nga dizenjuesi britanik Richard Quinn with Lorraine Schwartz jewelry
Jennifer me Balmain
Miley Cyrus veshur me Stella McCartney gown
Madonna me Jean Paul Gaultier
Cara Delevingne ka zgjedhur Dior
Solange me Iris Van Herpen
Rita Ora shkëlqen me Prada

Rihanna me Maison Margiela

Bella Hadid me Chrome Hearts X Gareth Pugh
Kendall Jenner veshur me Alexander Wang
Zoe Kravitz veshur me Yves Saint Laurent
Previous ArticleNext Article