Ato janë shoqe shumë të mira, por Era ka një kritikë për Lorin 0

Ndoshta pak e dinë, por Lori Hoxha dhe Era Istrefi  janë shoqe shumë të mira. Vajzat simpatike të showbiz-it shqiptar momentalisht ndodhen në Londër dhe këtë na e kanë bërë të ditur nëpërmjet rrjeteve sociale.

Më sakt ka qenë Lori ajo që ka postuar në llogarinë  e saj në instagram një video në të cilët shihet Era, teksa i lyen buzën shoqes së saj. “Ajo urren faktin, që unë nuk vendos asnjehere laps buzesh”;  ka shkruar trashëgimtarja e Top Channel në video. Epo shoqet e ngushta edhe të kritikojnë ndonjëherë, sigurisht që për mirë dhe kritikat nga një mike e mirë janë  gjithmonë të mirëpritura.

 

 

Previous ArticleNext Article