Momenti që nuk pamë, përfaqësuesja e Israel në Eurosong qenka rrëzuar nga shkallët

Ajo bëri një paraqitje shumë të mirë në gjysmëfinalen e parë të Eurosong. Përfaqësuesja e Izrael, Netta me këngën e saj “Toy” është një ndër pretendentet kryesore për të fituar këtë kompeticion të rëndësishm të muzikës në Europë.

Në përfundim të performancës së saj, Netta rrëmbeu duartrokitjet e publikut të shumtë që ndodheshin në skenën madhështore në Lisbonë, por diçka nuk ka shkuar dhe aq mirë në prapaskenë.

Teksa po zbriste, me shpejtësi, shumë e emocionuar, këngëtarja u rrëzua. Fatmirësisht nuk u lënduar, dhe e kaloi me shumë sportivitet këtë moment.

Një një rast të tillë, ne do e thonin që “ka plasur syri i keq”, kështu që le ta shohim si diçka pozitive!

Previous ArticleNext Article