Sekreti i bukurisë së Gigi Hadid? Ka disa, por ne sapo e zbuluam njërin! 0 499

Është e pamundur që të shohim fotot e Gigi Hadid dhe të mos themi: Sa e bukur që është. Sigurisht, përveç se natyra është treguar shumë bujare me të, si një ndër modelet më të mira në bota, ajo edhe përkujdeset shumë për veten.Të gjithë duam të dimë, qoftë edhe një sekret të bukurisë së saj dhe nuk e ka pasur aspak problem të na e tregojë. Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, Gigi ka treguar se ajo përdor maskën “Charlotte Tilbury Goddess Skin Clay Mask”, e cila është e mbushur me përbërës shumë të dobishëm për lëkurën, që ndihmon në thithjen e papastërtive dhe largimin e qelizave të vdekura.

Kjo argjilë spanjolle, ndihmon gjithashtu në prodhimin e kolagjenit, në hidratimin e lëkurës, njëtrajtshmërinë e ngjyrës dhe pa dyshim për më tëpër shkëlqim.

Na duhet ta porosisim urgjent tani…

 

Previous ArticleNext Article