I përmendin Luanën, Ermali i pakënaqur ironizon me përgjigjen!

Është e zakonshme që ndër komentet në faqen e Ermalit, të gjesh pyetjen: “Kur do ta ftosh…?” Ndjekësit janë të interesuar për personazhet që shfaqen në ekran çdo të shtunë në mbrëmje, kështu që emrat e të famshmve lakohen ditë pas dite në rrjetet sociale. Por, duket se ka qenë një emër në veçanti ai që ka detyruar Ermalin të japë një përgjigje ndryshe nga më parë.

Një nga fanset e moderatores e ka pyetur Mamaqin: “E Luana kur do jetë?!”, por kjo nuk i ka pëlqyet shumë drejtuesit të ‘Xing’. “Luana do jetë kur t’i dojë b….”, ka shkruar ai, duke ironozuar kështu pyetjen. Mamaqi dhe Vjollca njihen për ngacmimet mes tyre në rrjet, që nga koha kur Luana nisi “Shiko Kush Luan” në po të njejtin orar dhe ditë në konkurrentin Top Channel. Megjithatë, video të mëvonshme trrguan se marrëdhënia mes të dyve është krejtësisht miqësore dhe komentet për njëri-tjetrin mbeten gjithmonë në kuadër shakaje.

Sidoqoftë, duket se Ermali është lodhur disi me pyetjen që ka bërë ndjekësja në fjalë, e nuk dihet nëse Luana do të shkojë ndonjëherë në emisionin e tij apo jo. Mbetet për t’u parë…

View this post on Instagram

Cila pjese ju pelqeu me shume?

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Previous ArticleNext Article