Kur bukuria është në Gen! Mami i Adrola Dushit sapo na e vërtetoi 0 2467

Ajo është një ndër vajzat më të bukura shqiptare, që e meriton me plot gojën termin ‘miss’. Adrola Dushi, ka postuar ditën e djeshme me rastin e ditës së nënës, një foto me mamin e saj dhe ne tani nuk kemi më asnjë dyshim se nga e ka marrë bukurinë ish-miss-i shqiptar. Të njëjtin mendim me ne, duket se ndajnë edhe ndjekësit e Adrolës  në Instagram të cilët kanë komplimetuar pafund zonjën fisnike në foto. Ah, në foto është edhe Troi, që ka trashëguar gjithashtu genet e bukura të mamit e të gjyshes. Çfarë genesh!Previous ArticleNext Article